Kişiye Özel

İstediğiniz baskıyı yaptırarak tişörtlerinizle tarzınızı yansıtabilir, sevdiğiniz insanlar için unutulmaz bir hediye yaptırabilir veya insanlara mesajlar verebilirsiniz.

Kişiye özel tasarım ürünler için en önemli unsur bastırmak istediğiniz görselin kalitesidir. Bastırmak istediğiniz görsel vektörel bir grafikse baskıda herhangi bir problem çıkmaz. Baskı mükemmel bir şekilde yapılabilir. Fakat internetten bulduğunuz düşük çözünürlüklü resimlerle mükemmel sonuçlar beklemek mümkün değildir. Bu konuda en iyi çözüm elinizdeki görseli bize yollayarak durumu hakkında sizi bilgilendirmemizi sağlamaktır. Bize Whatsapp 0555 2769706 nolu telefondan veya bilgi@velvetbaski.com mail adresimizden ulaşarak görsellerinizi iletebilirsiniz. 

Tişört baskılarımızda genel fiyatlandırma siyah tişörtler için tişört dahil 75 TL, beyaz tişörtler için tişört dahil 60 TL civarındadır. Sweat-shirtlerde 100-120 TL aralığındadır. Kendi ürününüzü getirmeniz durumunda tişörtlerde 25 TL, sweat-shirtlerde 60 TL indirim uygulanır. Mağazamıza uğrama şansı olan müşterilerimiz için ortalama teslim süresi 1 saat civarındadır. Diğer durumlarda genel olarak aynı gün kargolama yapılmaktadır.

Bireysel tişört baskılarında en çok tercih edilen yöntem DTG (Direct to Garment) yöntemidir. Dijital veya lazer baskı olarak ta adlandırılmaktadır. Bu yöntemde herhangi bir ara malzeme olmaksızın su bazlı boyalarla desen tişörte basılır. Yıkama dayanıklılığı yüksek , basılı yüzeydeki tuşesi düşüktür.