Polo Yaka

Polo yaka tişörtlerimizde genel olarak % 100 pamuk çift toplama pike dokuma kumaşlar kullanmaktayız. Diğer bir alternatif olarak özellikle restaurant ve cafelerin tercih ettiği % 50-50 pamuk polyester kumaşımız da bulunmaktadır. Her iki ürün için fiyatlandırma aynıdır. Baskılı ürünlerimizde adet sınırlaması bulunmamaktadır. Nakışlı ürünlerde minimum üretim 15 adettir. 

Toptan polo yaka tişört siparişlerinde fiyatlandırmayı etkileyen temel unsurlar logo tasarımı, sipariş adedi ve baskı boyutlarıdır. Bir diğer önemli konu da baskı türüdür. Polo yaka tişörtlerde kumaşın tırtıklı yapısı dolayısıyla baskılı ürünlerde problem yaşanabilmektedir. Bu sebeple bizim de tercihimiz nakış işleme olmaktadır. Nakış kalitesiyle ilgili bakınız..

 Fiyatlandırma için varsa taslak çalışmanızı yoksa bastırmak istediğiniz görselleri Whatsapp 0555 276 97 06 nolu hattımızdan veya bilgi@velvetbaski.com adresimizden bize iletmeniz durumunda en kısa sürede bilgilendirme sağlanacaktır. Toptan nakışlı polo yaka tişört siparişlerinde tesim süresi 15-50 adet 10 iş günü, 100 adet 12 iş günü, 1000 adet 20 iş günü civarındadır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz…

Kartela Bilgisi