Futbol Forma

Dijital (Süblime) Baskılı Forma Üretimi

Forma üretiminde en çok tercih ettiğimiz kumaş noktalı kappadır. Bu kumaş türünde baskı canlı ve çok net görünür. Kumaş yumuşak ve hafiftir. Ter tutmaz ve çok hızlı bir şekilde kurur. Birçok profesyonel kulüp formalarında bu kumaşı kullanır. Bunun dışında puntalı ve micro jarsede forma üretiminde kullandığımız diğer kumaşlardır.

Dijital baskılı formalarda yıkama dayanıklılığı oldukça yüksektir. Yıkamada solma ve dökülme gibi problemler kesinlikle yaşanmaz. Forma üretiminde kesim, baskı ve dikimden oluşan tüm aşamalar kendi atölyemizde yapılmaktadır.  Formalarda yaş ve beden sınırlaması yoktur. Kontrol ediniz beden bilgisi

Forma siparişlerinde minimum sipariş 7 adettir. Forma, şort ve çorap tüm baskılar dahil birim fiyatımız 225 TL dır. Tek üst forma 130 TL ,şort 70 TL tozluk 25 TL dır.

Dijital forma üretiminde en önemli bölüm tasarım aşamasıdır. Müşterilerimizin tüm taleplerini tasarım aşamasında bildirmesi çok önemlidir. Üretim aşamasında müşterilerimizle paylaştığımız dijital taslak aynı zamanda ürünün nihai baskı taslağıdır. Onay sürecinden sonra baskı ve dikim aşamasına geçilir. Ürün tamamlandıktan sonra logo ekleme-çıkartma veya isim ekleme-çıkartma gibi talepler genellikle formanın tekrar üretilmesi durumunu ortaya çıkartır. Bu durumda forma üretiminde öncekinden daha yüksek bir ücretle karşılaşılabilir.