42 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

polo yaka tisort footer

Logolu Lacoste Tişört

Polo yaka tişörtler özellikle kurumsal kimliğini ön plana çıkarmak isteyen işletmeler açısından önemli bir tanıtım aracı olmuştur. Günümüzde tüm sektörlerde logolu tişört kullanma artık bir gereksinim haline gelmiştir. Biz de bu bağlamda tüm diğer ürünlerimizde olduğu gibi polo yaka tişörtlerimizde de yüksek kalitede üretim yaparak müşterilerimize sunmaktayız.

Tişört Kalitesi

Polo yaka tişörtlerimizde genel olarak % 100 pamuk, 200 gr/m2 çift toplama kumaşlar kullanmaktayız. Kartelamızda bulunan tüm renklerde bu standartlarda sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında siyah, beyaz ve lacivert gibi çok satılan renklerde yine %100 pamuk 180 gr/ m2 tek toplama ve özellikle cafe restoran gibi işletmelerin ihtiyaç duyduğu %50-50 pamuk polyester seçeneklerimizde bulunmaktadır. Tişörtlerimizin hazırlanmasında tüm üretim aşamaları kendi atölyemizde yapılmaktadır.

Baskı-Nakış Tercihi

Polo yaka tişörtlerde genel olarak daha dayanıklı olması sebebiyle nakış tercih edilmektedir. Min. 15 adet siparişinizde nakışlı sipariş oluşturabilirsiniz. Daha düşük adetli ve logonun nakışa uygun olmaması durumunda Dtf(dijital) yada emprime(ahtapot) baskı tekniğiyle sipariş oluşturabilirsiniz.

Sipariş Oluşturma

Polo yaka tişörtlerimizde fiyatlar tasarım ve adede göre değişmektedir. Fiyatlandırma için varsa hazırladığınız taslağı yoksa kullanmak istediğiniz logoları sipariş adedinizle birlikte bize 05552769706 nolu whatsapp hattımızdan yada mail yoluyla iletiniz. Taslağınızın bulunmaması durumunda ilettiğiniz logolarla dijital bir taslak çalışma yapıp sizinle paylaşıyoruz. Onay vermeniz durumunda üretime alıyoruz. Nakışlı siparişlerde ortalama teslim süresi sipariş adedine bağlı olarak 10-20 iş günü arasında değişmektedir.

polo yaka tisort kartela