38 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Polar Mont Üretimi

Polarlar dayanıklı yapısı, şık görünümü ve kullanım kolaylığı ile kış aylarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle kurumsal kimlik açısından birçok firmanın tercihi logolu polarlar olmaktadır. İster küçük bir işletmeniz olsun, ister üniversite topluluğunuz veya kurumsal firmanız tümü için istenilen özelliklerde minimum 15 adet üzeri sipariş hazırlıyoruz. Polarların diğer kumaşlardan en büyük farkları birçok farklı şeklide üretilebilmesidir. Sayfamızda da örneklerini paylaştığımız şekilde tam fermuarlı, yarım fermuarlı, robalı, 3 cepli hatta isterseniz kapşonlu şekilde üretebiliriz.

Polarlarımızda genel olarak 280gr/m2 tüylenmeyen kumaşlar kullanmaktayız. İsteğe bağlı şekilde 220 veya 320 gr gibi farklı gramajlarda özel üretim yapabilmekteyiz.

Logolu Polar Hırka Fiyatları

Logolu polarlarda fiyatlar tasarım ve adede göre değişiklik göstermektedir. Minimum sipariş adedi 15 olup, 15 adet için ön arka nakışlı birim fiyat 500-550 TL civarında olmaktadır. Net fiyat alabilmek için kullanılmasını istediğiniz görsellerin varsa vektörel çizimlerini yoksa yüksek çözünürlüklü pnglerini Whatsapp hattımızdan paylaşmanız durumunda sizin için dijital bir taslak hazırlanmakta, onaylandıktan sonrada fiyat ve teslim süresi paylaşılmaktadır.

polar kartela

Hastane Poları

Hastane polarları son yıllarda sıklıkla ürettiğimiz polar gruplarındandır. Hastenelerde özellikle anestezi, yoğun bakım, pediatri ve kalp damar gibi nerdeyse tüm bölümler için sene boyunca birbirinden farklı tasarımlarla polar siparişi almaktayız. Hastane poları çeşitlerinin bir kısmı sayfamızda yer almaktadır. Farklı tasarımlara sahip siparişler için bizimle iletişime geçip tasarım desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Toptan Logolu Nakış Baskılı Polar Siparişi

Toptan polar üretiminde siparişler nakışlı üretilmektedir. Polar kumaşlarda baskı kumaşın puf yapısı preslendiğinde çok zarar gördüğü için iyi sonuç vermez. Prese giren kısımla girmeyen kısımlar arasında bariz farklar oluşur. Nakışlı polar üretimi için minimum adet 15 tir. Sipariş oluşturmak istediğiniz logonuzu veya tasarımınızı bizimle paylaşmanız durumunda örnek bir taslak çalışma hazırlanmakta ve sipariş adedine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Siparişlerinizde kartelamızda bulunan tüm renklerden sipariş oluşturabilirsiniz. Genel olarak 15 adet için tek renk, 50 adet için 2, 100 adet için 3, 200 adet için 5 farklı renkte sipariş oluşturulabilir.