49 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Tişört Baskı Siparişi

Tişört üretimimizin kesim, dikim ve baskı işlemlerinin tamamı kendi atölyelerimizde yapılmaktadır. Tişört siparişlerinde genel olarak 30/1 penye süprem 180gr/m2 kumaşlar kullanmaktayız. Bireysel siparişlerde genel olarak siyah ve beyaz renkli tişörtlerde stoğumuz bulunmaktadır. Toptan siparişlerde ise kartelamızda bulunan tüm renklerde sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Tişört Siparişi

İstediğiniz baskıyı yaptırarak tişörtlerinizle tarzınızı yansıtabilir, sevdiğiniz insanlar için unutulmaz bir hediye yaptırabilir veya insanlara mesajlar verebilirsiniz.

Kişiye özel tasarım ürünler için en önemli unsur bastırmak istediğiniz görselin kalitesidir. Bastırmak istediğiniz görsel vektörel bir grafikse baskıda herhangi bir problem çıkmaz. Baskı mükemmel bir şekilde yapılabilir. Fakat internetten bulduğunuz düşük çözünürlüklü resimlerle mükemmel sonuçlar beklemek mümkün değildir. Bu konuda en iyi çözüm elinizdeki görseli bize yollayarak durumu hakkında sizi bilgilendirmemizi sağlamaktır.

Bize Whatsapp 0555 2769706 nolu telefondan veya [email protected] mail adresimizden ulaşarak görsellerinizi iletebilirsiniz.

Bireysel Tişört Baskı Fiyatları

Tişört baskılarımızda genel fiyatlandırma tişörtler için tişört dahil 300 TL, Sweat-shirtlerde 600 TL civarındadır. Kendi ürününüzü getirmeniz durumunda tişörtlerde 150 TL, sweat-shirtlerde 400 TL indirim uygulanır. Mağazamıza uğrama şansı olan müşterilerimiz için ortalama teslim süresi 1 saat civarındadır. Diğer durumlarda genel olarak aynı gün kargolama yapılmaktadır.

Bireysel Tişört Baskı Yöntemleri

Bireysel tişört baskılarında en çok tercih edilen yöntemlerden biri DTG (Direct to Garment) yöntemidir. Dijital veya lazer baskı olarak ta adlandırılmaktadır. Bu yöntemde herhangi bir ara malzeme olmaksızın su bazlı boyalarla desen tişörte basılır. Yıkama dayanıklılığı yüksek, basılı yüzeydeki tuşesi düşüktür.

Kullandığımız bir diğer yöntem de DTF (Direct to Film) baskıdır. Bu yöntemde baskı öncelikle makine tarafından şeffaf filmlere basılır ardından baskı tozuyla kaplanarak baskıya hazır hale gelir. Oldukça canlı ve yıkama kalitesi yüksek bir baskı türüdür.

Toptan Kurumsal Tasarım Tişört Siparişi

Toptan penye tişört baskılarında size anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Farklı kumaş tipleriyle, istediğiniz kalıplarda, baskı veya nakış uygulamalarıyla hazır giyim kalitesinde ürünler üretiyoruz. Genel olarak tişörtlerimizde % 100 pamuk 30/1 penye süprem kumaş kullanmaktayız. Farklı kumaş alternatifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan oversize tişört üretimimiz de bulunmaktadır. Toptan tişört siparişlerinde minimum 15 adet olmak üzere istediğiniz renklerde üretim yapmaktayız.

Toptan Logolu Tişört Fiyatları

Toptan tişört siparişlerinde fiyatlandırmayı etkileyen temel unsurlar logo tasarımı, sipariş adedi ve baskı boyutlarıdır. Bir diğer önemli konu da baskı türüdür. Aynı tasarım farklı baskı teknikleriyle hazırlanabilir. Bu şekilde farklı fiyatlar ortaya çıkabilir. Fiyatlandırma için varsa taslak çalışmanızı yoksa bastırmak istediğiniz görselleri Whatsapp 0555 2769706 nolu hattımızdan veya [email protected] adresimizden bize iletmeniz durumunda en kısa sürede bilgilendirme sağlanacaktır. Toptan tişört siparişlerinde 10-50 adet 3 iş günü, 100 adet 5 iş günü, 1000 adet 7 iş günü civarında teslim olur. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz…

Toptan Logolu Tişört Baskı Teknikleri

Toptan siparişlerde siparişin adedi ve içeriğine göre en uygun baskı tipi tasarım aşamasında belirlenmektedir. Kullanılan temel yöntemler yöntemler dtf baskı ve emprime(ahtapot) baskıdır.Bunlarla ilgili detaylı bilgi için https://velvetbaski.com/baski-bilgisi/ ulaşabilirsiniz.

Nakış İşlemeli Tişört

Tişörte nakış işleme son yıllarda müşterilerimizin çok yoğun talep ettiği tekniklerden biridir. Nakışlı ürünlerde en az 15 adet üretim yapıyoruz. Nakış işleme ile ilgili detaylı bilgi için https://velvetbaski.com/nakis-bilgisi/ . Tişört kumaşının inceliğinden ötürü tişörte nakış işleme oldukça hassas bir konudur. Sipariş aşamasının başında tasarımla ilgili detayları bizimle paylaşıp uygunluğunu sorgulamanız oldukça önemlidir.

Promosyon Tişört

Promosyon tişörtler şirketlerin, derneklerin ve kamu kurumlarının etkinlik ve reklam amacıyla ücretsiz dağıttığı düşük kaliteli genel olarak kullan at diye tanımlanan tişörtlerdir.

Şirketimizde promosyon tişört üretimi yoktur. Fakat ihtiyaca cevap vermek adına promosyon tişörtleri tedarik ederek gelen talep doğrultusunda baskılayabiliyoruz. Promosyon tişörtlerde ücretlendirme diğer ürünlerde olduğu gibi tasarım ve adede göre değişkenlik göstermektedir.