Sweat-Shirt

Sweat-shirtler her mevsim kullanılabilen yapıları ve estetik duruşları ile özellikle gençler arasında vageçilmez bir üründür. Sweat-shirtlerimizde genel olarak 3 iplik 320 gr/m2 pamuklu kumaşlar kullanmaktayız. Bu kumaşın şardonlu ve şardonsuz 2 farklı versiyonu vardır. Sweat-shirtler klasik üretim kapşonlu kanguru cepli olmaktadır. Fakat bunun dışında bisiklet yaka kapşonsuz, kapşonlu fermuarlı, kapşonsuz fermuarlı gibi versiyonları da sıkça üretmekteyiz. Aynı zamanda son yıllarda oldukça popüler olan oversize üretimimiz de bulunmaktadır. 

Sweat-shirtlerde müşterilerimizin genel talebi nakışlı ürünler olmaktadır. En az 15 adet olarak nakışlı ürünleri hazırlamaktayız.

Toptan sweat-shirt siparişlerinde fiyatlandırmayı etkileyen temel unsurlar logo tasarımı, sipariş adedi ve baskı boyutlarıdır. Fiyatlandırma için varsa taslak çalışmanızı yoksa bastırmak istediğiniz görselleri Whatsapp 0555 2769706 nolu hattımızdan veya velvetbaski@hotmail.com adresimizden bize iletmeniz durumunda en kısa sürede bilgilendirme sağlanacaktır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz…

Kartela Bilgisi

Sweat Shirt