47 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Kapşonlu Sweat-Shirt Üretimi

Sweat-shirtler günlük giyimin ayrılmaz bir parçasıdır. Her mevsimde kullanılabilmesi ve kolay kombinlenmesi dolayısıyla özellikle gençler arasında oldukça popülerdir. Biz Velvet olarak yıl boyunca yoğun bir şekilde sweat-shirt üretimine devam ediyoruz. Sweat-shirt siparişlerinde 3 iplik şardonlu, 3 iplik şardonsuz ve 2 iplik kumaşlar kullanmaktayız. Sweat-shirt çeşitlerinde kapşonlu kanguru cepli, bisiklet yaka, fermuarlı, fermuarlı yakalı ve yarım fermuarlı olarak üretim yapmaktayız. Tüm bu çeşitlerde isterseniz regular isterseniz oversize olarak sipariş verebilirsiniz. Kumaş gramajımız 3 iplik kumaşlarda 300-320 gr/m2, 2 iplik kumaşlarda 240-260 gr/m2 dir.

Kişiye Özel Tasarım Kapşonlu Sweat-Shirt Siparişi

Sweat-shirt siparişlerinde nakışlı ürünlerde minimum 15 adet üretiyoruz. Baskılı ürünlerde tek siparişte almaktayız. Bireysel siparişlerde renk kartelamızdaki tüm renkler stoğumuzda bulunmamaktadır. Genel olarak siyah, beyaz, lacivert ve gri melanj renklerinde baskı için stok tutuyoruz. Sipariş aşamasında istediğiniz renk ve bedeni öncelikle belirtmeniz önemlidir. Baskılı ürünlerde en önemli unsur bastırmak istediğiniz görselin kalitesidir. Görseliniz vektörel bir grafikse baskıda problem yaşanmaz fakat düşük çözünürlüklü görsellerle baskıda iyi sonuç almak mümkün değildir. Bastırmak istediğiniz görselleri bizimle paylaşmanız durumunda size konuyla ilgili hızlıca dönüş yapmaktayız. Baskılı sweat-shirt siparişlerinde ortalama teslim süresi 1 gündür. Mağazamıza uğrayan müşterilerimiz için bu süre 1 -2 saat aralığına düşmektedir.

Sweat-Shirt Baskı Fiyatları

Bireysel baskılarda regular fit 3 iplik şardonlu kumaş, kapşonlu kanguru cepli sweat-shirt ön yaklaşık A4 boyutunda baskısıyla birlikte 600 TL, bisiklet yaka sweat-shirt 550 TL dır. Fiyatlar tasarıma bağlı değişiklik gösterebilir.

Sweat-Shirt Baskı Yöntemleri

Bireysel baskılarda yıkamaya dayanıklı tuşesi düşük DTF baskı yöntemini tercih ediyoruz. Bu baskı tekniğinde renkler ürün üzerine canlı bir şekilde basılabilir. Baskı süresi iş yoğunluğuna bağlı değişiklik göstermekle beraber genelde 1-2 saat içerisinde bireysel siparişler teslim edilmektedir.

Toptan Kurumsal Tasarım Hoodie Siparişi

Toptan hoodie üretiminde genel olarak siparişler nakışlı üretilmektedir. Nakışlı hoodie üretimi için minimum adet 15 tir. Sipariş oluşturmak istediğiniz logonuzu veya tasarımınızı bizimle paylaşmanız durumunda örnek bir taslak çalışma hazırlanmakta ve sipariş adedine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Siparişlerinizde kartelamızda bulunan tüm renklerden sipariş oluşturabilirsiniz. Genel olarak 15 adet için tek renk, 50 adet için 2, 100 adet için 3, 200 adet için 5 farklı renkte sipariş oluşturulabilir.

Toptan Tasarım Hoodie (Sweatshirt) Fiyatları

Toplu siparişlerde fiyatlandırmayı etkileyen temel unsurlar sipariş adedi, tasarım içeriği ve kaç renk üzerinden sipariş oluşturulduğudur. Minimum 15 adet regular fit nakışlı hoodie siparişi için birim fiyat 600 TL civarında olmaktadır. Bu fiyat 50 adet için 550 TL, 100 adet için 500 TL civarına düşmektedir. Burada paylaştığımız fiyatlar referans amaçlı olup net fiyat almak için tasarımı bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Oversize hoodie tercih etmeniz durumunda fiyatlar 100 TL artmaktadır.